Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Вигнала чоловіка з дому – як повернути чоловіка?

Після багатьох сварок я вигнала чоловіка з дому, він забрав усі свої речі і не відповідає на мої дзвінки, а коли я перша до нього телефонувала і вибачалась, бо сказала все це не подумавши. Він відповів, що я йому не потрібна і тому подібне, але коли я сказала, що може ти хочеш розвестись – він відповів: «тобі потрібно – ти і йди!». Тиждень я до нього не телефоную і він також. Тепер не знаю, що робити? Але коли я до нього телефонувала, він зі мною говорив відверто, навіть коли я ставила питання типу «що ти вчора робив?», «де був?», а потім каже: «а чому це я тобі маю розказувати?». Жінка, 22 роки

Відповідь:

Судя из вашего письма вы и ваш супруг не готовы к тому, чтобы закончить ваши отношения. И это хорошо! Но и восстанавливать их нужно не просто прощая и забывая старое. Даже не зная причин ваших ссор очевидно, что у вас есть над чем работать в отношениях. Поэтому важно разобраться в том, что не работает в ваших отношениях и вместе как одна команда работать над преодолением ваших противоречий. Иначе через время все будет снова повторяться. Если вы решите, что вам нужна помощь в этом процессе –напишите нам более подробно о ваших взаимоотношениях и то, в чем по-вашему была проблема. Мы постараемся помочь вам идти проходить этот процесс восстановления.
А чтобы его начать – прочитайте книгу «Любовь и уважение» Эггериха Эмерсона, которую вы можете бесплатно скачать на нашем сайте. Эта книга также может показать вам, как вы можете изменить отношение к вашему супругу и что вы сами можете сделать, чтобы ваши отношения начали меняться к лучшему.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно