Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік мене зрадив і покинув сім’ю, а тепер я сама кохаю одруженого, але він не хоче розлучатись з дружиною

Я одружилась в 17 років, зовсім молоденьким дівчиськом, та від цього шлюбу народила донечку Роксолану, якій цього року виповниться 17. З чоловіком ми прожили 5 років, розлучилися. Причина - інша жінка, яка сьогодні є його офіційною дружиною і матір'ю другої дитинки. Я подала на розлучення сама, кохаючи цього чоловіка. Я розуміла, що я не та жінка, яка буду залишатись зрадженою. Я хотіла зовсім мало - почуватись щасливою жінкою! Чого бажала і йому – через те ніколи не втручалася і ненадокучала. Це одна сторона медалі. Інша - згодом я покохала одруженого чоловіка, якому сьогодні 34 роки, в шлюбі зі своєю дружиною він прожив 12 років, має двоє діток: дівчинка та хлопчик. Його дружина – донька голови адміністрації нашого району. Уявіть, скільки було галасу, коли він залишив усе дружині і ми голі-босі переїхали в інше місто. Живемо 2 роки на найманій квартирі. Та є одне АЛЕ – офіційно він залишається одруженим. Дружина амбітна жінка - кидала закиди: «Я буду за тебе боротися!». Він говорить, що не наполягає на розлученні, а вона не пропонує. Ми дуже рідко розмовляємо на тему розлучення, але я бачу, що мене це турбує. І мій коханий говорить: "Ми будемо стільки разом на скільки тобі вистачить терпіння". Я рахую себе поміркованою, розумною і терпеливою жінкою. Але відчуваю, що навіть мій терпець може обірватися. Скажіть, будьте ласкаві, це правильний підхід до побудови нових міцних взаємовідносин? Чи правильно кохати один одного, зробити такий болісний крок в житті, спричинити своїм рідним стільки болі, зробити крок до розлучення, або все ж "час все лікує"? Допожіть будь-ласка, бо ця людина мені дійсно дорога. Спасибі за ваше терпіння. Жінка, 34 роки

Відповідь:

Спасибо за Ваше письмо и открытость. Отвечая на ваш вопрос, был ли правильным Ваш подход к построению отношений – можем сказать, что не так все просто в человеческих отношениях. Мы все имеем глубокую потребность в том, чтобы любить и быть любимым. Ваша потребность привела Вас к человеку, который проявил свою любовь к Вам (хотя не имел на это право, так как он находиться в законном браке с другой женщиной) и Вы откликнулись, если, конечно, он был инициатором этих отношений. Если же Вы были инициатором – трудно ожидать, что он будет брать ответственность в ваших отношениях на себя. Если он не может решиться на ответственные отношения с Вами – может быть он не уверен, что хочет посвятить себя этим отношениям. Хотя ему и хорошо с вами, он получает то, чего ему не хватало в отношениях с бывшей женой. В таком случае Вам нужно быть готовой брать всю ответственность на себя или же отказаться от этих отношений, хотя это, возможно, звучит пугающе. Вы должны решить и сделать свой выбор. Мудрости Вам и решительности!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно