Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Живемо з батьками чоловіка, братом, дідом і бабусею – свекруха не дає нам життя

Після нашого з чоловіком весілля моє життя перевернулося! Живемо ми з батьками чоловіка, його рідним братом, дідом і бабусею. Мій рідний дім, друзі, місто знаходяться на відстані 200км. Свекруха виявилася у мене непроста: з самого початку почала втручатися в наші відносини і це не було схожим на поради, а на якісь вказівки. Я ще в житті не бачила, щоб жінка взагалі нічого не робила: їсти не варить, не прибирає, їжу не купує, живе, можна так сказати, за рахунок своїх батьків, але завжди всіх критикує. Я завжди то не так одягнена, то не так їсти зварила і т.д. Бабуся старенька, тому придертися теж має завжди до чого. Чоловік не хоче переїжджати від них, бо дуже вже любить свого дідуся, а той тільки і просить, щоб ми залишилися. Після декількох скандалів, які були в нашому домі за ініціативою свекрухи, у чоловіка пропало бажання перебувати вдома. Він постійно затримується на роботі, дуже часто почали відбуватися різноманітні колективні заходи, де він відпочиває, зустрічі з друзями і т.д. А я в той час сиджу вдома, в тій негативній домашній обстановці, серед чужих мені людей і до всього вагітна! Але переживаю, щоб всі ці мої стреси не відбилися на моїй дитині. Не знаю як достукатися до чоловіка, що він мені потрібний, що мені так важко жити, а змінити я наразі нічого не можу. Мені здається, він мене не розуміє взагалі. Допоможіть порадою. Дякую. Жінка, 24 роки

Відповідь:

В самом вашем вопросе уже есть ответ – стучитесь к вашему мужу. Вам пришлось стать частью не совсем функциональной семьи. Печально, что самый нездоровый человек в семье определяет то, как будут себя чувствовать все, и все из-за того, что не ставятся границы ее деструктивному поведению. Вы не можете запретить ей поступать так, как она поступает, но вы можете вместе установить то, как вы будете реагировать на ее поведение.

Вы должны также понять, что каждый взрослый человек должен сам отвечать за свои нужды, иначе он становится бременем для окружающих. Похоже, что в семье вашего мужа этот принцип как раз и нарушается, и, конечно, эту ситуацию нужно менять как можно скорее. Прежде всего, важно УВАЖИТЕЛЬНО, но твердо сказать вашему мужу, что вы есть одно целое. Когда он оставляет вас один на один со своей матерью, а сам уходит от напряжения из дому – он, сам не желая этого, будет разрушать единство между вами. Цель супружества – это единство. Ободряйте своего мужа не сдаваться, а вместе обсудить и поставить четкие границы влияния свекрови на вашу семью. Решите, что вы хотите делать: противостоять вместе вмешательству свекрови или уходить вместе, а не по одному. Если вы вместе решите противостоять – непременно напишите нам! Возможно, мы сможем помочь вам и вместе с вами искать способ, как это сделать.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно