Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Люблю і ненавиджу чоловіка – чоловік мене не розуміє і звинувачує в усьому

Ми одружені 2 роки. Я заплуталась у своїх почуттях до чоловіка. Інколи я впевнена, що люблю його понад усе, а інколи мені здається, що ненавиджу його. Він мене часто не розуміє, а коли ми про це починаємо говорити, він звинувачує мене у нерозумінні його і не визнає себе винним. Він може годину "читати мені лекції", не даючи вставити і слова. Мене лякає, що він мене часто так дратує, що хочеться викреслити його зі свого життя, але варто побути без нього хоча б один день – і я не можу дочекатись, коли вже він повернеться з роботи. Декілька днів ми, здається, найщасливіші на світі, а потім знову сварки і непорозуміння... Підкажіть, як зробити сім'ю щасливою? Жінка, 24 роки

Відповідь:

Гнев и любовь частые спутники близких отношений. Понимание, в котором вы оба нуждаетесь, не приходит легко и просто. Понимание достигается только тогда, когда вы готовы услышать мысли и чувства другого человека (без критики и переубеждений). Более всего мы нуждаемся в принятии друг друга. Мужчина и женщина – это два разных мира. Чтобы узнать друг друга, важно посвящать этому время. Если для вас семейное счастье важно – начните проявлять интерес к тому, чем живет ваш муж. Помните, что говорить нужно не упрекая супруга в недостатке внимание или в непонимании вас и ваших проблем.

Мы также рекомендуем Вам прочитать книгу Андрея Курпатова “Семейное счастье”. Надеемся, она также поможет вам лучше разобраться в вашим проблемах и даст некоторые ответы на ваши вопросы. Вы можете скачать эту книгу бесплатно на нашем сайте.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно