Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік ревнує мене до всіх, навіть до мами. Забороняє спілкуватись з друзями

Моєму чоловікові 29 років, в сім'ї був єдиним сином. Одружені з ним 1 рік, маємо синочка. Поганого нічого не можу про нього сказати: хороший батько, годувальник, старається все для сім'ї. Один недолік в тому, що він ревнує мене до всіх, навіть до рідної мами. Негативно ставиться до того, що я спілкуюсь зі своїми друзями. Намагалась пояснити, що мені, як жінці, необхідне спілкування з подругами не тільки по телефону, а й на живо. Бачитися з ними для мене є необхідністю. Проте чоловік щоразу, коли я прошу його відвезти мене до мами (вона живе за 70км. від нас), щоб побачитись з нею та подругами, в нього одразу пропадає настрій і говорить, що я їду розважатись. В таких ситуаціях в мене теж зникає бажання кудись їхати, і лишаюсь вдома, щоб не засмучувати його і не сваритись. А вчора взагалі не пускав мене до хати, тому що я пішла проводити наших друзів, які були в нас в гостях. Тоді я затрималась на 40хв. Я вже не знаю, що робити далі. Дуже надіюсь на вашу допомогу. Жінка, 25 років

Відповідь:

Мы согласны, что для развития человеку нужно больше, чем общение с одним человеком. Поэтому нет ничего плохого в том, чтобы провести приятно время в обществе друзей или родных. Почему у него негативное отношение к развлечению? Было ли его отношение таким всегда? Надеемся, что вы не подтолкнули его к такому отношению к вам.

Последний инцидент с тем, что муж не пускал вас домой трудно как-то оправдать, но важно понять, какое значение для него имеет это? Что он пытается этим донести до вас?
Конечно, можно жить подчинив себя полностью его желанию, но тогда вы теряете себя. Постарайтесь поговорить с ним, во-первых, о том, что важно для него, а потом, что для вас. Возможен ли компромисс?
Чтобы больше узнать о том, как общаться в семье в сложных ситуациях – советуем Вам прочесть книгу «Искусство трудного разговора» – Генри Клауд, Джон Таунсенд, которую вы можете бесплатно скачать на нашем сайте в разделе «Книги об отношениях».

Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно