Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Мужу сняться эротические сны про мою маму и подруг

Моєму чоловікові час від часу сняться дивні еротичні сни. Це почалося десь рік тому (разом ми 1,5 року). Спершу йому снилося, що він займається сексом з моєю мамою. Він розповів про це, бо в нас дуже довірливі відносини, ми ділимося одне з одним всім (хоч йому і було дуже важко розповідати, він сильно соромився). Я заспокоїла його, хоч самій, звісно, було неприємно це слухати-пояснила,мовляв, це сниться порушення табу і т.ін. Він заспокоївся, але через якийсь час знову зізнався, що йому снилося подібне; а потім сни з моїми подругами. При цьому йому сняться нормальні еротичні сни, де ми вдвох в романтичній атмосфері, що приносять задоволення. Щодо "ненормальних" снів, то йому гидко від себе, коли їх згадує, каже, що нічого приємного в них не відчуває, але все в них відбувається як належне, ніби так і має бути. Ми дуже любимо одне одного, на інших жінок він навіть не дивиться. Але ці сни мене лякають. Найчастіше сниться саме моя мама. Одного разу він сказав, що якось проскочила думка щодо неї - не усвідомлене бажання, а якась миттєвість, ніби в фоновому режимі, мимохідь. Його це злякало і мене, звісно, теж. Сьогодні знову снились сцени з моєю мамою, а потім з різними подругами. Ми живемо разом з мамою, він її трохи недолюблює - я думала, що уві сні таким домінування він справляється з тою антипатією. Але як тоді мої подруги - з ними в нього нормальні стосунки. Казав, що в сьогоднішньому сні було сіре небо, падав якийсь кислотний дощ і т.д. Одним словом, не дуже приємна атмосфера. Він мені у всьому допомагає, в нас гарні стосунки, але я не можу зрозуміти, звідки ж коріння в цих снів, чому йому сниться секс із цими жінками (я б ще зрозуміла, якби із якимись топ-моделями:) Він дуже переживає через це, я його заспокоюю, переконую, що нічого страшного. Але і самій неприємно усвідомлювати, що йому таке сниться, хоч в дійсності цього не хоче. Ми вирішили, що треба шукати причину, от і прошу допомоги. Жінка, 20 років

Відповідь:

Спасибо за ваше письмо. Да , ваше решение искать помощи, очень важно в этой ситуации. Сноведения – это то, что нельзя подчинить механически. Просто успокаивать партнера в такой ситуации не поможет. Здесь нужна помощь профессионального консультанта или еще лучше духовного наставника той церкви, которая для вас приемлема. Причины этой проблемы скорее духовные, чем психологические.

С точки зрения психологии, сны – это подсознательное отражение нашего я. Толковать сны – не самое благодарное дело, а игнорировать тем более. Вы очень поможете своему супругу, если сможете найти того, с кем он сможет поговорить об этом и найти корни данной проблемы, или ту дверь в подсознании, через которую это непотребство проникает. Такие сны разрушают его внутренний мир и возможно, даже негативно повлияют в будущем на отношение с близкими людьми.

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно