Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Свекруха мене ігнорує, а чоловік приділяє їй занадто багато уваги

Ми з чоловіком живемо разом близько року, все у нас добре, аби не одне: не знаю, чи це є правильно, але я змиритися з цим не можу – його мама (моя свекруха) телефонує йому щодня. Спочатку деякі з цих розмов здійснювались при мені, але після того, як я повідомила чоловіка про те, що мені це не до вподоби, він узагалі перестав спілкуватись по телефону з нею, коли я знаходжусь біля нього (але ж я знаю, що ці розмови є). Інколи буває й таке, що він перериває розмову одразу, кого я заходжу у кімнату. Я ж просила трішки рідше зідзвонюватись, а не за спиною в мене. А до мене свекруха взагалі не дзвонить і не приходить в гості, ігнорує повністю. Дзвонить тільки тоді, коли не може додзвонитися до сина (мого чоловіка) і випитує, що з ним, де він, чому трубку не бере. А тоді уже може поцікавитись мною... Якщо виникають якісь конфлікти, то тільки через те, що він занадто любить маму. Розповім ще ситуацію: коли ми з чоловіком після весілля заїхали жити до його батьків, я одразу стала до роботи на кухні, свекруха ні разу мені нічим не допомагала і сама ні разу не зготувала (за 2 тижні), я не відчула комфорту в його сім’ї, свекруха мені не приділила ніякої уваги на перших порах, щоб я швидше звикла до нової оселі, сім’ї. Чесно кажучи, я до цього часу не куштувала нічого з її страв і в гості коли ми приходимо з чоловіком до неї, вона навіть не виходить нас зустрічати , сидить у кімнаті. Я чоловікові нещодавно сказала про те, що відчувала і відчуваю від свекрухи абсолютний ігнор, а він мені каже, що вона не винна і що це я вимагаю багато. Я його запитала, чому вона не приходить до нас, хоч я її не раз запрошувала. Він каже, що у неї немає часу (час у неї є, адже працює позмінно, вдома нічого не робить і я думаю, що це просто в неї немає бажання). Тепер він її сам запрошує, а вона всеодно не приходить, а якщо вона й прийде – це уже буде від неї медвежа послуга, а я таких гостей не чекаю. Мене цікавить думка спеціаліста: чи справедливо я розмірковую чи мої претензії необґрунтовані і я просто вредна невістка? Жінка, 24 роки

Відповідь:

Конечно, мы не хотим сказать, что вы вредная невестка, но возможно у вас действительно несколько завышенные ожидания от свекрови. Дело в том, что вы, скорее всего, росли в семье, где возможно существовали другие правила и другой уровень близости между членами семьи, и сегодня вы судите о ней с точки зрения традивий вашей семьи, но не ее. Да для нас то, что вы рассказываете, выглядит не нормально, но возможно это то, как она привыкла и то, как она была воспитана. Возможно, история семьи вашего мужа поможет вам понять лучше, почему так сложилось в их семье. Кроме того, это так же поможет вам лучше узнать уровень близости комфортный для вашего мужа, в каких условия он сам был воспитан и как смотрит на эти вопросы.
Чтобы изменить ситуацию, прежде всего вам нужно делать шаги навстречу вашей свекрови, строить личные отношения с ней, если у вас есть на это желание и время. Вашему мужу непросто примирить стиль жизни свекрови и ваши ожидания, поэтому постарайтесь принять это как данность, с которой, возможно, вам и вовсе не нужно бороться. Вы не плохая невестка, даже если вам не удается строить более близкие отношения со свекровью, так как это также зависит от ее выбора в равной мере, как и от вашего. Изменяйте то, что вы можете изменить и примите то, что изменить невозможно.
Мы советуем Вам прочесть небольшую книгу Гэри Чепмена «Взаимоотношения с родственниками супругов». Возможно, она также поможет вам несколько лучше прояснить то, как поступать в данной ситуации.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно