Потрібна допомога?

Консультації

Маєш проблеми в сім’ї? Ми тут, щоб допомогти! Безкоштовні поради професійних сімейних консультантів з питань стосунків і подружнього життя!

On-line консультація

Чоловік не сприймає мого сина від першого шлюбу і моїх батьків, з якими ми живемо разом

Другий шлюб, маю сина від першого шлюбу 17 років та двійнят в другому шлюбі 5 років (хлопчик та дівчинка). Чоловік постійно ображає моїх батьків (ми живемо разом в квартирі мого батька та матері), мого сина не поважав з першого дня. Він для нього був як заноза, я це бачила, але думала, що з появою маленьких усе зміниться, але нічого не міняється, з кожним роком все гірше і гірше. Справа в тому, що чоловік в мене зрештою, якщо відкинути його непорядність і невихованість - ідеальний! Не п’є, не курить, не гуляє, гроші додому приносить, не б’є, дітей СВОЇХ любить і доглядає. Але ми вже більше року не живемо як подружня пара, тільки тому, що за образу яку він наніс моїм ближнім, він навіть пробачення не попросив і миритися САМ не буде. Розлучатись з ним – це копати могилу собі і своїй мамі, чесно. Зняти квартиру він не хоче (каже, що дорого) і як лишить тещу в хоромах жити, а сам буде по квартирах перебиватися. Він не платить за комунальні послуги, бо каже, що то їх квартира – нехай самі платять, чого це він має платити. Допомагати від нього на дачі мама сама не хоче, бо допомоги від нього на копійку, але виїсть потім на тисячу. В мене таке запитання: я стою на роздоріжжі. Порвати стосунки (бо так далі жити неможливо) – це взгалі можна, але якось зав’язано все: ми взяли довгостроковий кредит, та й діти люблять татка… Терпіти, щоб він і далі знущався (МОРАЛЬНО) над моєю сім’єю? Взагалі я знаю вашу відповідь наперед, але може ви мені все-таки підкажете відповідь та вихід з цієї заплутаної ситуації. Жінка, 35 років

Відповідь:

Действительно, ситуация очень непростая. По статистике, только каждый третий повторный брак бывает успешным, если не разбираться с причинами неудач в первом браке. Для того, чтобы новая семья могла сформироваться, важно, чтобы супруги максимально были независимы и отделены от родителей. Нарушение этого принципа редко проходит для семьи безпроблемно. Даже хорошие родители могут стать препятствием для формирования новой семьи. Действительно, из ваших слов видно, что супруг поступает незрело в отношениях с вашими родителями и вами, но он был выбран вами и сейчас именно он является отцом ваших детей. Мы согласны с вами, что развод – это не выход, т.к. ваши проблемы в отношениях едва ли решаться после того, как вы во второй раз пройдете через развод.

Вам важно поговорить с мужем о том, как он видит вашу совместную жизнь. Возможно, он хочет и будет брать ответственность за семью, но при определенных условиях. Посмотрите на то хорошее, что есть в ваших отношениях и скажите о том, что вы цените в вашем супруге, простите друг друга, не ставьте условий друг другу, а ищите возможности, как и что вы можете вместе изменить в ваших отношениях.
Мы рекомендуем Вам прочитать книгу “Любовь и уважение”, которую вы можете скачать на нашем сайте в разделе «Библиотека». Эта книга будет очень полезной для вас и вашего мужа.
Мудрости вам!

Чи була дана стаття корисною для вас?

Так
Ні
Також вас можуть зацікавити
Дізнавайтесь про новини вчасно